przystajnik

Microsoft rozdaje ebooki

Tak po prostu i tak jak w tytule. Eric Ligman (Microsoft Director of Sales Excellence) ogłosił na swoim blogu nową ofertę darmowych podręczników na rok 2016. Dokładnie – podręczników, gdyż jak większość z nas wie, Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę z siły edukacji. To jest powód dla którego rozdawane ebooki opiewają i wyjaśniają zasady korzystania i użytkowania rozwiązań i produktów Microsoftu.

Skoro tak piszą…

Skoro tak piszą…

Lista dostępnych opracowań jest bogata i obejmuje niemal wszystkie dziedziny, w których namnażania użytkowników jest błogosławieństwem dla ewangelizującego Microsoftu. Windows 10, Office 365, Office 2016, Power BI, Azure, Windows 8.1, Office 2013, SharePoint 2016, SharePoint 2013, Dynamics CRM, PowerShell, Exchange Server, System Center, Cloud, SQL Server – jeżeli ktoś musi albo chce mieć styczność z powyższymi rozwiązaniami, to te ebooki wydają się być wyjątkowo na miejscu, w dobrym czasie i w atrakcyjnej formie.

Oferta nie jest ograniczona żadnymi sztuczkami. Pobrane ebooki można dowolnie dystrybuować pomiędzy swoimi urządzeniami, udostępniać linki do nich i rozgłaszać wszem i wobec tę nowinę. Ebooki można używać nieograniczoną ilość razy przez nieograniczony czas – nie posiadają zaszytych żadnych niespodzianek i innych cudactw. Dostępne są w wielu popularnych formatach – pdf, epub, mobi, docx.

Dla ułatwienia udostępniono również przycisk „pobierz je wszystkie”

Post navigation

Translate »