Lightworks + Canonical z nagrodami

Nie można zaprzeczyć faktowi, że Lightworks 12 jest jednym, jeżeli nie jedynym edytorem wideo będącym w stanie zapewnić standardy profesjonalnej obróbki materiału filmowego na Linuksie. To głównie dzięki Lightworks użytkownicy Linuksa nie muszą spuszczać głowy po usłyszeniu nazw Final Cut lub Adobe Premiere. Natomiast firmy Canonical chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, a przynajmniej nikomu, kto zetknął się z systemem Ubuntu. Ich wkładu w promocję Linuksa nie można nie docenić, niezależnie od personalnych animozji. A teraz wydawca Lightworks (EditShare) oraz Canonical jednoczą siły w celu promowania swoich rozwiązań.

Lightworks w pełnej krasie
Lightworks w pełnej krasie
Zasada ogłoszonego przez wspomniane firmy konkursu – nie – konkursu jest praktycznie jedna. Oczekiwany jest odzew ze strony twórców, wykorzystujących do swojej pracy Ubuntu oraz edytor Lightworks. Odzew w postaci zaprezentowania swoich prac, opowiedzenia swojej historii, itp.

„Over the next few weeks, we’re looking for an Editor to share their Lightworks experience on Ubuntu – the selected participant will have their story on show, to millions around the world. If Ubuntu is your operating system of choice and you are currently cutting or have cut some exciting footage on Lightworks (Feature Film, Documentary, Sport or Music Video, etc) we would love to hear from you!”

Można tego dokonać wysyłając email na adres ubuntu at lwks.com i opisując swoje wrażenia z użytkowania Ubuntu, Lightworksa oraz oczekiwania co do przyszłego rozwoju. Przewidywanymi nagrodami, oprócz sławy i rozgłosu za pośrednictwem oficjalnego klipu promocyjnego, będą atrakcyjne zniżki na Lightworks w wersji Pro (zwykła wersja jest bezpłatna).
 

0

1 Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.