przystajnik

Twoje zdjęcia zaproszone do galerii Eoan Ermine 19.10

Moje zdjęcia? Do galerii? Ależ co Pan… A jednak. Wszyscy obecni i przyszli użytkownicy Ubuntu 19.10 Eoan Ermine otrzymali zaproszenie do zaprezentowania swoich prac. Te wybrane zostaną włączone do zestawu tapet, które uświetnią październikowe wydanie kolejnej wersji naszej ulubionej dystrybucji.

Ubuntu 18.04 i domyślna tapeta

Konkurs ma charakter czysto prestiżowy i jest przeznaczony dla osób, którym blask i chwała w zupełności wystarczają. Co więcej, prace muszą mieścić się w kanonie jakości określonym przez organizatorów. Nie są to jakieś wygórowane wymagania. Musimy być jednym i niekwestionowanym autorem zdjęcia. Zdjęcie nie może zawierać żadnych napisów, rozpoznawalnych znaków towarowych i zastrzeżonych nazw, firm, itp. Preferowane wymiary pracy to 3840×2160 pikseli, co ma zapobiec utracie jakości podczas skalowania. Zdjęcie musi być udostępnione na licencji CC BY-SA 4.06 lub CC BY 4.03. Prace należy umieszczać w przygotowanym na tę okoliczność wątku na forum. Warto pamiętać, że na potrzeby wątki wystarczą pomniejszone zdjęcia – w przypadku awansu zostaniemy poproszeni o pełnowymiarową fotografią lub pracę. Każdy artysta może zamieścić dwie wizje najlepszej tapety dla Ubuntu 19.10.

Dokładniejsze wytyczne znajdują się pod tym adresem. Ale przecież nikt nie musi fotografom i grafikom tłumaczyć zasad kompozycji, kolorystyki i czytelności.

Co ciekawe, „najlepsze z najlepszych” prac które znalazły się w 18.04, 19.04 i znajdą się w 19.10, zostaną umieszczone również w niesamowicie obiecującym wydaniu Ubuntu 20.04 LTS. Tym samym możemy zapisać się na kartach historii dystrybucji na kilka kolejnych lat do przodu. 

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »