Mechanicy samochodowi nie rozumieją audiofilii

Już wiem, dlaczego ludzie popadają w obłęd – wszystko przez niezrozumienie przez innych. A ja jestem na dobrym kursie, zaczęło się od tego, że nie rozumieją mnie mechanicy samochodowi. A dokładniej – nie słyszą tego co ja.

Zaczęło mi się mi coś tłuc w samochodzie – w tyle głuche dźwięki słyszę już od dawna, w przodzie taki metaliczny rzegot się pojawia jak jadę sobie po kamieniach. Bez większych ceregieli pojechałem na diagnostykę, żeby na szarpakach mi wypatrzyli, co to w tyle i w przodzie mi tak hałasuje. Ale jakie było moje zdziwienie, gdy mechanik wyszedł z kanału i mi obwieścił… Że on tam nic nie słyszy. Zbaraniałem, bo dźwięki wydobywające się na nierównościach są przecież wyraźne i mało subtelne, nie trzeba w ciszy i w skupieniu się wsłuchiwać, by je wyłowić z otoczenia. No nic, widocznie gościowi się nie chce poświęcać robocie od rana, pojechałem na inny zakład.

A tam sytuacja się powtórzyła.

Poczułem się, jak wtedy, gdy w domu przy sprzęcie grającym włapuję niuanse srebrzystej góry skrzypiec, a krewni patrzą na mnie w obawie o stan mojego zdrowia, bo oni nie słyszą. Mechanicy samochodowi jak widać, też nie rozumieją audiofilii.
 

0

2 komentarze

  1. @up
    taa pedofile, zoofile, Program file(s) 😛

    Gdzieś ostatnio słyszałem że z przeprowadzonych badań w Polsce duża ilość nastolatków słyszy szumy (nic dziwnego jak się słucha w kiepskiej jakości „słuchawkach”, kiepskiej jakości mp3 podgłoszone na max) wynikające z uszkodzenia słuchu i w wieku 20 lat będą mieli słuch 40 latków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.