VideoMorph 1.3 – a na co nam te opcje

Chcecie konwertować pliki wideo? Nie lubicie być przytłoczeni przez opcje? Kochacie FFmpeg? No to proszę, VideoMorph 1.3.

Kilka kliknięć i VideoMorph zrobi resztę
Dokładnie. Ten program jest tak prosty i wyrafinowany jak opis powyżej. Konwertuje pliki wideo z formatu do formatu, z wykorzystaniem wyśmienitego FFmpeg i… To wszystko. W programie nie znajdziemy wyszukanych opcji, setek parametrów do ustawiania, kłopotliwych wyborów, itp. Po wskazania pliku źródłowego otrzymamy możliwość wyboru jednej z gotowych profili konwersji do avi, dvd, flv, mpg4, vcd, webm, wmv, mp3. Dla każdego profilu otrzymamy możliwość doprecyzowania jakości. I tyle, to wszystko. Dwa kliknięcia dalej czeka na nas gotowy plik po konwersji.

Program pozwala na konwersję wsadową, własną definicję profili oraz… Tyle. Do konwersji wideo przystępujemy więc bez większego strachu wynikającego z nieznajomości opcji, parametrów, itp. Program stanowi doskonałą przeciwwagę dla rozbudowanych konwerterów. Kilka przycisków i opcji na krzyż i okazuje się, że prosta przeróbka wideo nie musi być skomplikowana.

A co więcej, aby uruchomić program na odpowiedniej platformie sprzętowej wystarczy pobrać odpowiednią paczkę.

0

6 komentarzy

  1. Niestety słabiutki program i wciąż czekamy na porządny program do konwersji video na Linuksa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.