Wdzianka dla Ubuntu

Wszyscy narzekają na domyślne style i ogólny wygląd Ubuntu, wyczekując rewolucji z wydania na wydanie. Ale można przecież poradzić sobie z tym we własnym zakresie, po to w końcu jest możliwość zmiany wyglądu niemal każdej części systemu. Na początek…

Znudziły was standardowe tapety dołączone do Ubuntu? Czas na nieco orzeźwienia.

Zapraszam zatem do przeglądnięcia ‚60sięciu najładniejszych tapet dla Ubuntu‚.

Może nie wszystkie są arcydziełem, ale większość jest zupełnie niezła. Osobiście nie przepadam za tapetami ze znaczkami firmowymi/sloganami, ale czemu by nie spróbować. Moim typem jest tapeta z farbkami i niedokończonym plakatem:

 

0

4 komentarze

 1. Nie ma czegoś takiego jak „tapety dla Ubuntu”. Dziwię się, że tego typu wpisy się autorom nie znudziły, a czytelnikom nie przejadły.

  Gdybyś napisał o fajnych serwisach oferujących darmowe grafiki na pulpit w dużych rozdzielczościach, całość miałaby ręce i nogi. Nie widzę też przeciwwskazań do podzielenia tapet tematycznie, jak to ma miejsce w wielu serwisach. I w ramach tego podziału dodanie kategorii tapet linuksowych (te najczęściej nie są niczym wyjątkowym, tylko grafiką „rąbniętą” z neta, 1/3 to jakieś panienki, z dodanym logo Ubuntu lub innej dystrybucji).

  Co do serwisów z grafiką polecam:
  http://socwall.com/browse/index.php?wpFilter=3
  http://interfacelift.com/wallpaper_beta/downloads/date/widescreen/1280×800/?promo=disabled
  http://browse.deviantart.com/customization/wallpaper/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.