Garść chiptune’ów

O tak, od dawna było mi to potrzebne – odświeżenie umysłu i oczyszczenie się z tych pretensjonalnych dźwięków otaczających mnie wokół. Wstąpiłem do zakonu lub seminarium ? Nie.

Po prostu zaciągnąłem nową kolekcję chiptune’ów autorstwa atarowskiego muzyka 505. Gość ma niespożyte pokłady energii. Udziela się w produkcjach Ymrockerz, od czasu do czasu widać/słychać produkcje z jego podkładem, a teraz wypuszcza kolekcję 27-dmiu (dwudziestu siedmiu !) muzaków !

505’s Blubbersongs, bo o tej kolekcji mowa, to nowiutkie track’i z maxYMiser’a, dostępne też w formacie mp3, jeżeli ktoś nie ma Atari ST 🙂

Miodnie się tego słucha (i pomyśleć, że na codzień to nie wychylam się poza dźwięki lat 70-siątych) – mocne, eksperymentalne brzmienia (nawiasem mówiąc, co ci ludzie wyciskają z tego atarowskiego bipera, to się w pale nie mieści).

Jedno zastrzeżenie – mój ulubiony Krabbencoctail mógłby być dłuższy. A poza tym, moje typy to UpBuzzer, Certain Rage, Nuance … A co tam .. Jeżeli ktoś czuje te klimaty, polecam calutką kolekcję.

ps. I Factored ! 

0

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.