przystajnik

Kto z Romanem wojuje, ten w sądzie wyląduje

Jak to mówią, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. A większość ludzi z takiego LPR wykazuje się wyjątkową gorliwością w tropieniu szubrawców, którzy czy to gestem, czy słowem w jakiś sposób naruszają święte krowy piedestału władzy ( generalnie piedestały obsadzone przez LPR ).
Tak mi dziś mignęło w nagłówkach, że pan Strąk ( poseł ) zawiadomił prokuraturę, iż burmistrz Sztumu dokonał zamachu na osobę pana Romana. Zamach ów miał formę słownego sprzeciwu i zakazu odczytu listu skierowanego do nauczycieli i uczniów. Szkoły skwapliwie z tego zakazu skorzystały.
A słowa pana Romana, wszak świętym balsamem winny koić uszy wiernych i niewiernych, ku nawróceniu i pouczeniu.

Panu Strąkowi ( posłowi ) proponuję zakup walkmana, nagranie sobie przemówień swojego bożyszcze i defiladowania w rytm słów niosących przesłanie pokoju, miłości, mądrości, zrozumienia i poszanowania.

Źródło : http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3602090.html 

Post navigation

2 comments for “Kto z Romanem wojuje, ten w sądzie wyląduje

  1. Gosia
    7 Wrzesień, 2006 at 20:30

    Nie wiem czy teraz nie pogrążą mojej Dyrekcji, bo też nam żadnego listu od Romana nie czytała na rozpoczęciu. Póki co nikt na nia jeszcze nie doniósł, pomimo że na uroczystości był obecny łaskawie nam panujący prezydent miasta, który tez nie zwrócił na to uwagi.

  2. 7 Wrzesień, 2006 at 20:50

    No to wrota kariery i sukcesu otworzyły się przed Tobą na oścież – wystarczy, że doniesiesz panu Romanowi co trzeba, a już on zadba, żeby Ci chleba i miodu nie brakło 🙂

    A jak nie, to kamasze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »