Czosnkowe demo

Kiedy koledzy śnili po nocach o długonogich blondynkach, mi śniło się Atari. Atari Falcon 030, ze zdjęć w czasopismach.
Eh. Niestety, nie kupiłem sobie ( na owe czasy 25 mln zł to było sporo ) i pozostałem przy ośmiobitowym sprzęcie. Ale tęsknie i obserwuję co też na tym Falconie się wyprawia. Jeszcze sobie takiego Falcona kupię.

A tu dali chłopaki z Mystic Bytes czadu.

Nie dość, że wydali kolejnego Chosneck’a ( mag dla Atari F030 ), to na dodatek złożyli bardzo ładne i porywające demo „Menace” !

Ci, którzy wzruszą ramionami i prychną ‚He, ale ja nie mam Falcona!’, niech udadzą się pod powyższy link, gdzie można znaleźć rzeczone demo w wersji .avi. Polecam, nieco ‚szorstkie’ w jakości efektów, ale muzyka, muzyka i zgranie !

Czekamy na konwersję na małe Atari 🙂

menace1 menace3

menace2

0

3 komentarze

  1. Falcon, to było coś… „16 bitów – facet czaisz!” 94(?) rok, gdzieś koło tego. W komisie mogłem dostać Pieca z 512 KiB RAMu za obecnych 700 PLN. Falcona nie kupiłem, bo mimo to, był to juz zmierzch tej technologii

  2. Zassałem, „obluknąłłem”. Wizualnie 3, muza za to bardzo dobra. A najlepsza jest końcówka, no wymiata po prostu… hołd wszystkim Atarynkom, nutki testowe pokeya, aż mi się łza w oku zakręciła. 16 bitów robi jednak swoje.

  3. Oj tak, muzyczka z atarowskiego self-testu na końcu jest miodzio 🙂
    Poza tym, na scene.org leży spora ilość dem z F030 – wszystko w .avi ( w dziale download, demos->compilations->falcon demomania ).
    Ale jak sobie tak teraz wybiórczo sprawdzam – niektóre są ‚not found’.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.