The Ubuntu App Showdown #2

UbuntuPrzed nami ostatnie dni, by zaistnieć ze swoim dziełem w kolejnej edycji konkursu sponsorowanego przez Canonical. Tegoroczna edycja opiera się na podobnych zasadach co poprzednia – trwa od 7 sierpnia do 15 września (sześć tygodni) i w szranki mogą stanąć tylko programy stworzone w tym okresie oraz przy pomocy Ubuntu SDK.

Twórcy mogą wykorzystać techniki i języki programowania wspierane przez Ubuntu SDK (C++ i Qt, Javascript i QML, HTML 5 i style SDK, OpenGL). Wygrywają trzy najlepsze pozycje, oceniane przez jurorów wg. określonych kryteriów – przydatność dla użytkowników, unikalne cechy, ogólna jakość wykonania, zgodna z założeniami Ubuntu App wizualna stylistyka oraz ostatecznie ogólna społecznościowa promocja programu.

Czasu zostało już niewiele, dlatego warto zatroszczyć się o ostatnie szlify swojego dzieła. Na zwycięzców czekają telefony Nexus z zainstalowany Ubuntu Touch oraz wypromowanie programu na platformę Ubuntu Touch (po konsultacjach i współpracy z ekipą Ubuntu Design and Engineering). 

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.