przystajnik

Kubica nowym bohaterem narodowym ?

Robert Kubica, pierwszy Polak startujący w wyścigach Formuły 1 zajął dziś trzecie miejsce na torze Monza we Włoszech. Chciałoby się powiedzieć, do trzech razy sztuka – bo to jego trzeci występ i już podium.

Czyżby był to etap nowej narodowej histerii pod tytułem ‚kubicomania’ ? Osobiście nie mam nic przeciwko temu, a nawet jest wskazane, żeby p. Robert radził sobie jak najlepiej i dokopał wszystkim na torze 🙂
Ale gadżetów kupować nie zamierzam. Zresztą, jakimś wybitnym pasjonatą sportów motorowych nie jestem. Mylą mi się te samochodziki, nie wiem kto w którym jedzie.
 

Post navigation

 • Hmmm. Co racja, to racja, jednak watpie, zeby nas ogarnela Kubicomania, chociaz moja babcia dzisiaj przy obiedzie pytala, czy Kubica jest juz pierwszy… Dziwne pytanie, no ale coz poradzic.
  Zgadzam sie z toba w 100% i wychodze z zalozenia, ze szalu nie bedzie ! 😉

 • Szału może nie, ale jestem pewien, że oglądalność przekazów telewizyjnych stacji z ‚4’ w logo wzrośnie conajmniej dziesięciokrotnie 🙂

  Ale ładnie dziś grzał, „Robercik” ;p

 • bob_er

  Mi sie wydaje, ze jednak formula 1 stanie sie niedlugo naszym sportem narodowym (media juz sprawe podkrecaja).
  A na dodatkowy aspekt sprawy w ‚Faktach’ kiedys zwracali uwage – ile osob zacznie go nasladowac na naszych ulicach (bo z Malyszem to ciezko)?

 • A Malysz odejdzie do lamusa… Tylko nasi pilkarze wiecznie zywi :>

Translate »